Nasza Kadra

STEFANIA GAJEWSKA - dyrektor

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii. Studiowałam na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Lubię dzieci i zapewniam im jak najlepsze warunki pobytu i najciekawsze zajęcia. Umiem stwarzać dobrą atmosferę wśród dzieci i personelu. Zwracam szczególną uwagę, w związku z moim wykształceniem, na wady postawy dzieci i ich korektę.

AGNIESZKA HĄBEK - zastępca dyrektora

Jestem mamą dwójki pociech: Kacpra i Laury. Kocham przebywać z dziećmi, dostarcza mi to wiele satysfakcji i radości. Jestem osoba ciepłą, otwartą, uśmiechniętą i przyjazną. Bardzo szybko nawiązuję kontakt z dziećmi i staram się by naszym podopiecznym czas upływał bezpiecznie, miło i pożytecznie. Od dwunastu lat jestem członkiem Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Gdańsku. Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w pracy z przedszkolakami.

AGATA WANKE - nauczyciel

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia o specjalności opiekuńczo-wychowawczej i drugiego stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym. Uwielbiam prace z dziećmi. Kontakt z nimi i same przebywanie wśród nich sprawia mi ogromną przyjemność. Podstawową aktywnością dziecka jest zabawa. Staram się, aby na moich zajęciach była ich nieodłącznym elementem. Zależy mi, aby połączyć przyjemne z pożytecznym zaspokajając u dzieci własne zainteresowania, potrzeby ruchowe, poznawcze, emocjonalne i społeczne.

AGNIESZKA DUDEK - nauczyciel

Ukończyłam studia drugiego stopnia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej jako wychowawca. Dzięki tej pracy  nauczyłam się cierpliwości, empatii oraz docenienia chwili obecnej. Współpraca z dziećmi daje mi dużo uśmiechu na twarzy i satysfakcję. Chwile wolne lubię spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze, biegając lub uczęszczać na zajęcia fitness. Lubię też kino i dobrą książkę. 

MAGDALENA JUZIUK - nauczyciel

Skończyłam studia I stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem j. angielskiego na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Studia drugiego stopnia ukończyłam na kierunku pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Interesuję się zdrowym stylem życia i psychologią.

NATALIA WÓJCIKOWSKA - nauczyciel

Jestem młodą, pogodną, otwartą na świat osobą. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą oraz pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Bardzo lubię przebywać z dziećmi, sama mam dwóch siostrzeńców, którym poświęcam swój wolny czas. Pozostałe wolne chwile lubię spędzać rekreacyjnie - często gram w siatkówkę i biegam.

NATALIA STOBBA - pomoc nauczyciela

Pracuję w Smykowie od 2014 r. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i ciepłą. Moim marzeniem zawsze była praca związana z dziećmi. Jak widać marzenia się spełniają :-) Ich optymizm, energia i ciekawość świata dają mi dużo radości i satysfakcji.

ALEKSANDRA BIELAWA - pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku Pedagogika Ogólna. Jestem osobą wesołą i uśmiechniętą, bardzo szybko nawiązuję kontakt z najmłodszymi. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Ich niespożyta energia i radość są dla mnie niesamowite. Uśmiech dziecka jest dla mnie najcenniejszą nagrodą za włożony trud.

IZABELA ZALEWSKA - pomoc nauczyciela

Jestem miłą, spokojną, wrażliwą i pogodną osobą. Posiadam dyplom opiekuna dziecięcego. Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Praca w przedszkolu sprawia mi wiele satysfakcji i radości.

ANETA NACZK - BORKOWSKA - neurologopeda

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedyczną. Od dziecka kształcę się muzycznie, interesuję się aktorstwem i tańcem. W pracy z dziećmi łączę doświadczenie zdobyte we wszystkich obszarach moich zainteresowań. Zajęcia grupowe, jak i indywidualną pracę z dzieckiem łączę z atrakcyjnymi dla najmłodszych zabawami i materiałami pomocniczymi, a uśmiechy na twarzy maluchów oraz postępy w prowadzonej terapii dają mi ogromną satysfakcję.

AGNIESZKA BIRECKA - nauczyciel rytmiki

Ukończyłam I stopień Szkoły Muzycznej w Słupsku w klasie skrzypiec. Kontynuowałam edukację muzyczną w Średniej Szkole Muzycznej w klasie rytmiki. Ukończyłam wiele kursów i seminariów edukacji wczesno dziecięcej, co zaowocowało pracą w przedszkolach i ośrodkach edukacyjnych w Trójmieście. Interesuje się muzyką jazzową i rozrywkową, śpiew to moja druga pasja. Największą przyjemność sprawia mi praca z dziećmi, z którymi dzielę się swym zamiłowaniem do muzyki.

MONIKA ŁUBKOWSKA - nauczyciel/lektor języka angielskiego, założycielka mobilnej szkoły językowej

Jestem obywatelką Kanady z ponad 7-letnim doświadczeniem i ogromną pasją do nauczania dzieci języka angielskiego. Wierzę, że nauka języka obcego może być dla dziecka wspaniałą przygodą, owocującą w przyszłości. Nasza metoda angażuje wszystkie zmysły najmłodszych, co w połączeniu z profesjonalnymi materiałami dydaktycznymi, z którymi pracujemy daje fantastyczne efekty.

NICOLA ŁUCKA - pomoc nauczyciela

Możliwość pracy w przedszkolu jest dla mnie ogromną satysfakcją. Uważam, że największą nagrodą za to są uśmiechnięte, pełne radości i szczęśliwe dzieci. Jestem osobą bardzo ciepłą, wrażliwą i pogodną. Jestem również mamą trzyletniego Jakuba, który wraz ze mną spędza cudowny czas dzieciństwa w Naszym Smykowie.

Wszelkie prawa zastrzeżone | smykowo.com | 2017